Online Diyet Sistemimiz ve Siz..

banu_topalakci
”Bu Pazartesi diyet yapmaya başlıyorum!”
”Bu yediğim sonuncu!”
”Nasıl olsa diyete başlayacağım!”

Bu cümleler sizin yasaklanıp engellendiğiniz, yanlış programlarla yola çıktığınız anlamına gelir. Oysa diyet yapmak sadece kilo vermek ya da yasaklanmak değildir. Yaşamınız süresince sağlıklı ve mutlu olmak için, eksisi ve artısıyla dengeli bir beslenme modelini yaşam tarzı haline getirmelisiniz. Çünkü yaşamınızın her evresinde buna ihtiyacınız olacağı gibi, ihtiyaçlarınız da değişecektir. Her zaman söylediğim gibi; “Yasaklarımızın olmadığı ama kendimizi yönetebilmeyi öğrendiğimiz ve de en önemlisi kendimize takılıp düşmediğimiz bir yaşam lazım bize..” İşte tam da bu noktada, bu düşünceyle hareket ediyor, bu gözle bakıyoruz hayata ve sizlere .. Hoşgeldiniz, onur verdiniz ..

Uzm. Dyt Banu Topalakcı Salman

ONLİNE DİYET SİSTEMİMİZ HAKKINDA

Online diyet sistemimizde diyetiniz Uzman Diyetisyen Banu Topalakcı Salman tarafından, size özel, duygularınız, düşünceleriniz, motivasyonunuz, hedefleriniz ve içinde bulunduğunuz şartlar dikkate alarak oluşturulur. Ardından e-mail yolu ile sizinle iletişime geçilip, diyete uyumunuz ve kilo verme durumunuz her hafta kontrol edilir, periyodik olarak her hafta beslenme listeniz değişir ve İdeal kiloya gelince koruma programı ile sona erer. Dünyanın neresinde olursanız olun yüz yüze görüşmenin samimiyetini de bulacağınız bu sistem ile size özel, yasaksız, tabağınızda sevdiğiniz besinlerle aç kalmadan doğru beslenmeyi öğrenebilirsiniz.

Online diyet nasıl uygulanır?

idealbeslenme@gmail.com adresine online takip programına başlamak istediğinize dair attığınız mailin ardından, size doldurmanız ve bize geri göndermeniz için “Danışan Bilgi Formu” ile ödeme koşulları ve banka hesap bilgilerimiz gönderilir.

“Danışan Bilgi Formu” ve ödeme yaptığınıza dair bilgi elimize ulaştıktan sonra 48 saat içerisinde diyet programı Dyt. Banu Topalakcı Salman tarafından size mail olarak gönderilir. Bu süreçten sonra Dyt. Banu Topalakcı Salman ile sürekli iletişim halinde olacağınız dönem başlayacaktır.

Görüşmeler aylık paketler halinde her hafta olacak şekilde planlanır. Başlangıçta ve her hafta aynı gün sabah aç karnına sabit bir tartıda tartıldıktan sonra tartım sonucunuzu ve varsa iletmek istediğiniz konuları her hafta diyetisyeniniz ile paylaşırsınız ve diyetisyeniniz tarafından yapılan değerlendirme sonucu size yeni haftanın programı gönderilir. Bununla birlikte diyetisyeninize sormak istediğiniz her türlü konu için, her zaman ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri de kendisi tarafından size program başlangıcında verilecektir.

Tercihinize göre görüşme aracınız Email, Skype, WhatsApp ya da telefon da olabilir.

Online diyet takip sisteminde beslenme programları danışanın da istek ve beklentileri göz önünde tutularak değiştirilir. Özel günlerine göre farklı diyetler hazırlanır. Kısa süreli hızlı programlar desteğiyle de kilo verimi hızlandırılabilir. Önemli olan tek şey motivasyonu düşürmemek ve uyum içinde yürüyebilmektir..

PAKETLERİMİZ


TAKİPLİ ONLİNE DİYET

Dünyanın neresinde olursanız olun, online diyet sistemi ile yanınızdayız.

(Bir ay süre ile sorularınız ve tartım sonuçlarınız ışığında 4 farklı program mail olarak size iletilir, gün içinde sorularınız ile takipli diyet süreci keyifle devam eder.).

GEBE ONLİNE DİYETİ

Bebeğimin sağlıklı gelişimini dünyaya gelmeden takip etmek ve geleceğini beslemek istiyorum diyorsanız, gebe online sistemi yanınızdayız.

(Bir ay süre ile sizin ve bebeğinizin gelişimine özel haftalık bildirimler ve 2 farklı beslenme programını içerir.).

EMZİKLİ ANNE ONLİNE DİYETİ

Günlük süt üretimini artırıp doğum öncesi ideal kilonuza dönmek için emzikli anne online sistemi ile yanınızdayız.

(Günlük beslenmenizde ki değişimler dahilinde 1 ay içerisinde 2 farklı beslenme programı ve günlük sorularınızı içerir.).