Ekibimiz

Banu Salman


Hatice Dağdeviren - Yönetici Asistanı


 • 10/11/1987 Ankara doğumludur.
 • Eskişehir Anadolu Ünv. Sosyal Hizmetler Bölümü’nü bitirerek Sosyal Çalışmacı Ünvanını Almıştır. Halen Atatürk Ünv. Sağlıkta Sosyal Hizmetler Uzmanlığı eğitimini devam ettirmektedir.
 • 2008-2010 yılları arasında Geri Kazanım Derneği’nde eğitim danışmanlığı yapmıştır.
 • 2013 yılı itibariyle FormAura / Banu SALMAN Beslenme Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nde yönetici asistanlığı ve sosyal medya iletişimi çalışmalarını yürütmektedir.
 • MS Ofis, Netbuss, Sentez ve Vega programlarını ve İos, Windows, Android işletim sistemlerini kullanmakta ve merkezimizin sosyal medya çalışmalarını bizzat yürütmektedir..
 • MEB onaylı Bilgisayar, İngilizce ve Beden Dili Eğitimi Sertifikalarına Sahiptir.

Bengisu Demirci - Diyetisyen


“Sağlıklı nesiller için ilgi sizden, bilgi bizden”


1993 yılında Ankara’da doğdu. 2016 yılında KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden “KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Öğrencisi Olmanın Sağlıklı Beslenme Ve Yeme Davranışları Üzerindeki Bilgi Tutum Becerilerine Etkisi” konulu tez çalışması ve “Ortoreksiya Nervoza” konulu seminer çalışmalarını başarı ile tamamlayarak döneminin “Yüksek Şeref” öğrencisi olarak mezun oldu.Üniversite eğitimi süresince, 2015 yılı Haziran ayında Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesinde ; Genel Cerrahi, Dahiliye ve İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Servisi, Plastik Cerrahi Bölümü, Psikiyatri Servisi, KBB Servisi, Polikinlik Servisi, Nöroşiroloji Bölümü, Endokrin Servis, Kardiyoloji Servisi bölümlerinde, 2015 yılı Temmuz ayında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Hastanesinde Pediatrik Onkoloji, Enfeksiyon Servisi, Metabolizma Hastalıkları, Doğumsal Kalp Hastalıkları, Yeni doğan servisinde, 2015 Ağustos ayında Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Pediatrik onkoloji bölümünde stajyer diyetisyen olarak göre yaptı. 2015 yılı Eylül ayında Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kurum mutfağında stajyer diyetisyen olarak görev yaptı. 2016 yılı Eylül ayından itibaren Form Aura / Banu SALMAN İdeal Beslenme Eğitim ve danışmanlık merkezinde Klinik Diyetisyen olarak ve aynı zamanda Online takipli diyet ile Gebe-Emzikli diyeti konularında danışanlarına hizmet vermektedir.


Katıldığı Konferanslar:


 • Kenan Başaran – Kişiler Arası Etkin İletişim Becerileri Semineri 8 OCAK 2014
 • X. Hacettepe Üniversitesi Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, 2-5 Nisan 2014
 • Uluslararası Kardiyometabolik Sendrom Doğu Akdeniz Kongresi 5-9 Kasım 2014
 • KKTC Diyabet Eğitim Sertifikası 2 Mayıs 2015
 • Kıbrıs Türk Diyetisyenler Birliği, Kanserde Beslenme 30 Mayıs 2015

Ödül bilgisi : KIBRIS TÜRK DİYETİSYENLER BİRLİĞİ SLOGAN YARIŞMASI BİRİNCİLİĞİ